Wizytówką każdej kobiety są piękne i zadbane dłonie oraz schludna fryzura i delikatny makijaż. O fryzurę dbamy regularnie, odwiedzając salon fryzjerski, makijaż również wykonujemy każdego ranka. A co z dłońmi? Niestety poza manicure, który nie każda z nas robi, zwykle nie poświęcamy dłoniom zbyt wielkiej uwagi. A to niestety wielki błąd! Bo to właśnie po dłoniach można poznać wiek kobiety! Jak zatem zadbać o dłonie?

Codzienna pielęgnacja w domu i regularne wizyty w salonie

Tak samo jak dbamy o włosy, tak powinnyśmy zadbać również o swoje dłonie. Na włosy regularnie nakładamy odżywki czy maseczki, a przynajmniej raz w miesiącu odwiedzamy dobrego fryzjera. Jeśli nadal szukasz sprawdzonego, dobrego salonu, zajrzyj tutaj http://www.auriva.pl/wybor-najlepszego-salonu-fryzjerskiego-musi-byc-trudny-nami-zrobisz/, a znajdziesz go w kilka chwil! Do fryzjera chodzimy nie tylko po to, by przyciąć końcówki, ale także, by odżywić włosy za pomocą specjalistycznych zabiegów oraz preparatów. Tymczasem dla dłoni możemy zrobić to samo, albo nawet i więcej!

W domu warto zadbać o to, by zabezpieczyć dłonie przed szkodliwym działaniem chemii i wody. Przy porządkach domowych sięgaj po rękawiczki ochronne, a po każdym kontakcie z wodą stosuj na dłonie kremy nawilżające. Warto także regularnie nakładać maseczki regenerujące skórę, a szczególnie jest to ważne w zimie. Więcej dla swoich dłoni możesz zrobić, odwiedzając salon manicure. Wbrew pozorom nie tylko zdobi się tam paznokcie, choć i to jest dodatkowym elementem wpływającym na poprawę wizerunku Twoich dłoni.

Jakich usług możesz spodziewać się po dobrym salonie?

Większość z nas korzysta z salonów manicure głównie w celu wykonania właśnie stylizacji paznokci. Tymczasem te najlepsze salony, które znajdziemy np. za pomocą wyszukiwarki https://www.moment.pl/paznokcie/rzeszow, oferują znacznie więcej. Poza stylizacją różnymi metodami można także skorzystać z pielęgnacji dłoni np. poprzez zabiegi parafinowe. To doskonały sposób na regenerację suchej i zniszczone skóry dłoni. Zabiegi sprawdzają się szczególnie w okresie letnim i zimowy, kiedy to nasza skóra poddawana jest ekstremalnym temperaturom.

Kto z nas nie zna problemu suchych dłoni czy skórek. Jeśli Twoje dłonie są szorstkie, skórki pękają, a paznokcie stają się łamliwe, czym prędzej umów się na wizytę u specjalisty! Manikiurzystka delikatnie spiłuje paznokcie i nada im bezpiecznego kształtu, odżywi płytkę np. za pomocą manicure japońskiego, a także wykona szereg zabiegów regenerujących skórę dłoni. Efekty zauważysz już po pierwszej wizycie!

Pamiętaj, że o dłonie należy dbać regularnie. Jeśli zaniedbasz je, szybko oddadzą w wyglądzie swój wiek. A przecież kobiety nie lubią, by uroda zdradzała ilość wiosen, dlatego też należy o nią dbać regularnie i w każdym aspekcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here