Żyjemy w czasach, kiedy ubiór oraz jakość ciuchów pokazują, jaką osobą jesteśmy. Jest to oczywiście troszkę absurdalne, niestety tak to właśnie wygląda. Moda jest nieodzowną częścią naszego życia czy tego chcemy czy nie. Szczególnie, jeśli chodzi o kobiety, które nie zawsze chcą wyglądać stylowo, ale niestety sytuacja tego wymaga i muszą to robić. Na przykład, kiedy idą na jakąś imprezę okolicznościową, podpisują ważną umowę w swojej firmie czy też odgrywają główną rolę na różnego rodzaju konferencjach. Fajne ciuchy damskie są niezwykle istotne w wielu sytuacjach.

Standardy w modzie

Jednak mężczyźni też potrzebują ciuchów, które pokażą ich sytuację materialną oraz styl, co może być kluczowe szczególnie w pierwszej ocenie innych osób. Wyobraźmy sobie sytuację, że pierwszy raz spotykamy się z przedstawicielami naszego kontrahenta, aby renegocjować warunki umowy. W takiej sytuacji nie wyobrażamy sobie, żeby mężczyzna nie założył eleganckiego garnituru, a kobieta eleganckiej spódnicy i białej koszuli. Taki ubiór pokazuje, że traktujemy tą sprawę bardzo poważnie, natomiast każdy inny może zostać odebrany, jako lekceważące podejście do tej sytuacji.

Tak samo podczas wesela, gdzie z góry jest założenie, że kobieta powinna założyć białą suknie ślubną, a mężczyzna garnitur. Jednak ja wychodzę z założenia, że warto czasem pokombinować ze swoim ubiorem, ale oczywiście w granicach rozsądku. Każdy wie, że modny strój to podstawa w dzisiejszych czasach, ale czy musimy ubierać najnowsze ubrania projektantów mody? Przecież one przede wszystkim bardzo dużo kosztują, a po drugie wcale nie wyglądają tak świetnie. Według mnie powinniśmy skorzystać z ciuchów, które oferowane są przez sklepy, które znajdziemy na każdej ulicy w mieście. Oczywiście wielu osobom może się wydawać, że będzie to dla nich tragedia i dramat, ponieważ nie takie ciuchy nie kosztują majątków i nie sprawiają, że inne osoby czują przed nami respekt. Jednak ich wygląd jest dużo bardziej przystępny, niż ten, który proponują dla nas projektanci mody, gdzie możemy znaleźć ciuchy, w których normalny człowiek nie wyszedłby na ulicę.

Fajne ciuchy damskie

Fajne ciuchy damskie możemy znaleźć w każdej galerii, gdzie sklepów odzieżowych jest bardzo dużo. Zamiast kupować sukienkę od projektanta za kilka tysięcy złotych, możemy kupić podobną za kilkaset złotych, która będzie wyprodukowana z lepszych materiałów i założymy ją na niejedną okazję. Po prostu w większości przypadków modnych i drogich ciuchów płacimy tylko za markę, a nie za jakość wykonania i materiały użyte do produkcji. Tak samo sprawa wygląda, jeśli chodzi o ciuchy dla mężczyzn, a szczególnie w przypadku garniturów. Kupując garnitur za tysiąc złotych nie zobaczymy żadnej różnicy porównując go do garnituru za kilkanaście tysięcy złotych. Jedyną różnicą będzie metka i logo na niej nadrukowane. Oczywiście jeszcze droższe garnitury będą wykonane z materiałów, których cena jest po prostu wysoka, więc to już jest inna sprawa. Chciałbym, abyśmy zrozumieli, że najdroższe nie zawsze znaczy najlepsze szczególnie w przypadku ciuchów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here