W ciągu ostatnich kilku miesięcy świat przeszedł wiele zmian. Narracja transportu zmienia się, ponieważ zmienia się to, co oznacza bycie mobilnym i zarządzanie mobilnością z perspektywy biznesowej. W związku z naglącą potrzebą optymalizacji systemów dostaw, w SATIS dostrzegliśmy rosnące zapotrzebowanie na niezawodne, precyzyjne i elastyczne oprogramowanie do zarządzania flotą pojazdów.

Ogromny wzrost liczby wysyłanych przesyłek spowodował nagły wzrost wolumenu, który nadwyręża nawet największe systemy w branży. W jaki sposób menedżerowie floty mogą planować i ustalać harmonogram dostaw paczek, skutecznie zarządzać flotą oraz śledzić pojazdy i paczki od początku do końca? Kluczem jest wdrożenie efektywnego planowania trasy dostawy.

Efektywne dostawy

Nasze oprogramowanie przeprowadzi Cię przez każdy proces związany z optymalizacją procesu transportu dostawy włączając w to wyznaczanie tras. Dzięki naszym rozbudowanym interfejsom menedżerowie floty mogą z łatwością nadzorować wdrażanie systemów zarządzania na każdym etapie procesu transportowego i nie tylko. Korzystając z danych SATIS precyzyjnie zoptymalizujesz przewóz dostawy do miejsca przeznaczenia.

Kiedy klient składa zamówienie, należy określić adres i lokalizację każdego elementu. Systemy transportowe są zorganizowane w różny sposób, niektóre używają przede wszystkim współrzędnych, a inne adresów do śledzenia lokalizacji. Praca z różnymi konfiguracjami jest kluczem do możliwości przechodzenia między tymi dwoma wariantami i wpływa na właściwe wyznaczanie tras.

Korzystanie z danych dotyczących jazdy w celu uzyskania dokładnych szacunkowych

Po ustaleniu stałego powiązania między właściwym adresem a jego współrzędnymi, optymalizacja trasy może rozpocząć się od zbadania średnich prędkości na trasach przejazdu, określenia czasu potrzebnego na załadunek i obowiązkowe przerwy kierowcy, gabaryt towaru i wielu innych czynników. To wszystko jest znacznie ułatwione dzięki oprogramowaniu SATIS. Dzięki temu system może odpowiednio zaplanować trasy w połączeniu z innymi aspektami wyznaczania kursów, takimi jak ruch drogowy i przepustowość dróg, tak aby trasy mogły być wyznaczane według czasu dostawy w celu uzyskania najwydajniejszej organizacji i skuteczne wyznaczanie tras

Planowanie trasy dostawy

Na znalezienie najlepszej ostatecznej trasy dla floty dostawczej wpływa wiele czynników: warunki drogowe, wiele punktów początkowych i końcowych oraz szczegóły takie jak waga, ładunek i wysokość. Dlatego precyzja jest tutaj najważniejsza, a tą gwarantują elementy i funkcje interfejsu SATIS, który pomoże menedżerom floty wyróżnić się na tle konkurencji. Szczególnie jeśli chodzi o znalezienie i optymalizację najlepszej możliwej trasy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here