Komunikacja jest to jedna z wielu ważnych cech internetu. Pozwala ona na nawiązywanie nowych znajomości oraz podtrzymywanie starych, kiedy to na przykład jakiś nasz znajomy wyjedzie za granice. Facebook daje nam możliwość porozumiewania się na odległość bez żadnych opłat. Jeszcze kilka lat temu, kiedy to za każdego SMSa trzeba było płacić pieniądze taka sytuacja była ciężka do wyobrażenia. Ważnym elementem podczas pisania są emotikony, które pozwalają wyrazić daną emocję. Jest to duże ułatwienie, ponieważ jedna minka może zastąpić całe zdanie. Aby dowiedzieć się jak zrobić emotki na fb wystarczy pobrać komunikator i tam mamy wszystko jasno opisane. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników nie są potrzebne panele z minkami, ponieważ znają skróty, które tworzą danego emotikona. Obecnie w panelu komunikatora Facebooka znajduję się wiele minek. Możemy wyrażać złe oraz dobre nastroje.

Jak zrobić emotki na fb?

jak zrobić emotki na fbZnam osoby, które porozumiewają się bez używania słów, ponieważ mają taki duży wybór emotikonów, które mogą zastąpić nawet kilka zdań. Z jednej strony jest to praktyczne, lecz jest też druga strona medalu. Otóż jak za bardzo zgłębimy wiedzę na temat tego, jak zrobić emotki na fb, możemy zacząć tego nadużywać. Niestety będzie na tym cierpieć nasza zdolność wypowiadania się na różne tematy. Nagminne używanie emotikonów może nas rozleniwić. Ważne jest, aby znaleźć złoty środek. Wszystko w nadmiarze nam szkodzi. Jednak nie ma co demonizować tego zjawiska, ponieważ wszystko jest dla ludzi. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Świadomy człowiek będzie wiedział jak zrobić emotki na fb i nie zakłóci to jego postrzegania świata.

Komunikacja w internecie

Najlepiej, kiedy będziemy łączyć pisanie i na dopełnienie naszej wypowiedzi dodamy kilka emotikonów. Największy problem mogą mieć dzieci, które wchodzą w wirtualny świat. Mają bardzo dużo możliwości wyrażania samego siebie. Niestety jest wiele przykładów osób, które zatraciły się w internecie. Dzieje się tak, dlatego że wiele użytkowników daje zły przykład dla innych. Zachowują się wulgarnie i nie zważają na to, jaki zły wpływ mogą wywierać na innych.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here