Zbliża się lato, a wraz z nim czas wielu imprez okolicznościowych, takich jak wesela czy urodzinowe party organizowane w plenerze. Z pewnością na wielu takich wydarzeniach się pojawisz, a dosyć niezręcznie byłoby przyjść z pustymi rękoma. Dlatego warto zawczasu zastanowić się nad tym, co komu kupić na daną okazję.

Często mówi się, że dawanie jest lepsze, niż branie, i to z niego powinno się czerpać satysfakcję

To prawda. Wręczanie prezentów to dająca ogromną satysfakcję czynność, a także sposób na pokazanie ważnym dla Ciebie ludziom, jak wiele dla Ciebie znaczą i jak bardzo Ci na nich zależy. To szczególnie piękny gest, kiedy nie musisz tego robić, a żadne upominki nie są wymagane. Tym bardziej wtedy powinieneś pomyśleć, co chciałbyś przekazać swoim podarkiem obdarowanej osobie, jaki sygnał jej wysłać. Pamiętać przy tym powinieneś o tym, że ludzie najbardziej cieszą się z upominków, kiedy są one w pewien sposób spersonalizowane, a więc powiązane w jakiś sposób z tym co lubią, czym się interesują, zajmują, itd. Możesz zatem wywołać uśmiech na twarzy bliskiej osoby bardzo prostą czynnością – wystarczy, że weźmiesz jej pasje pod uwagę, kiedy będziesz kupować dla niej prezent.

Jak zamawiać z Aliexpress?

Jak zamawiać z AliexpressKiedy zaczniesz już poszukiwania idealnego prezentu, miej z tyłu głowy, by nie iść po linii najmniejszego oporu i nie kupować absolutnie nikomu banalnych i nieużytecznych zupełnie drobiazgów! Dzięki temu unikniesz niezręczności podczas wręczania prezentu, a to już często bardzo duże osiągnięcie – obdarowana osoba często spodziewa się przecież skarpetek lub krawata, dlatego kiedy otworzy prezent od Ciebie, będzie naprawdę podekscytowana. Poczuje się doceniona, kiedy zobaczy, że prezent kupiony przez Ciebie właśnie dla niej, to coś, z czego naprawdę będzie mogła korzystać, co przyda jej się w życiu zawodowym lub prywatnym. Zanim jednak zabierzesz się za buszowanie po sklepach, zastanów się głęboko nad tym, co powinna otrzymać obdarowywana osoba/osoby.

Pomyśl o tym, jak wygląda Twoja relacja z nią, co wobec niej czujesz, a także co chciałbyś jej przekazać. To w sposób znaczący pomoże Ci zawęzić pole poszukiwań prezentowych i nie pozostanie Ci nic innego, jak zamawiać z aliexpress czy też innych sklepów online, bądź udać się do sklepu stacjonarnego, szukając konkretnej rzeczy, na której pomysł kupna właśnie wpadłeś.

Załóżmy zatem, że osoba, której podarek chcesz wręczyć, to Twój najlepszy przyjaciel

W takim przypadku bez wątpienia chciałbyś mu pokazać, że dla Ciebie jest najinteligentniejszym, najbardziej zabawnym gościem, jakiego znasz. Musisz zatem poszukać czegoś, co wyrazi te uczucia – być może jakiś gadżet, dzięki któremu Twój kumpel będzie mógł robić innym nowe żarty? Jeśli natomiast kupujesz prezent dla swojego współpracownika, na którego ślub zostałeś zaproszony, ale nie znasz go na tyle dobrze, by się z nim zbytnio spoufalać, to powinieneś wybrać prezent z gatunku bardziej oficjalnych, a więc też i bezpiecznych. Dodatkowo powinieneś pamiętać wówczas o tym, że wręczasz prezent nie tylko swojemu koledze z pracy, ale także jego drugiej połówce – miej to na uwadze, kiedy będziesz przeglądać strony kolejnych sklepów internetowych.

Jeszcze inny prezent zechcesz podarować osobie, którą kochasz

Jeszcze inny prezent zechcesz podarować osobie, którą kochaszDla swojej partnerki musisz wymyślić coś szczególnego, coś, co będzie dla niej jasnym sygnałem, jak bardzo ją cenisz, jak doceniasz jej obecność w Twoim życiu oraz wszystko, co robi. Może to być bibelot i zupełny drobiazg, ale powinien mieć jakieś znaczenie, które znane będzie tylko Waszej dwójce. Jakie zatem, przykładowo, prezenty możesz rozważyć dla poszczególnych osób? Uniwersalnym podarkiem, który chyba każda osoba obdarowana doceni, jest kubek. Najlepiej, gdyby był spersonalizowany i zawierał miły lub dowcipny tekst, dzięki czemu nie będzie tylko bezdusznym prezentem.

Mogłoby się wydawać, że kubek to jeden z tych banalnych prezentów, których nie należy wręczać, jednak mnóstwo osób tłucze kubki w zastraszająco szybkim tempie, gubi je przy przeprowadzkach, itp. Stąd kubek to tak naprawdę bardzo dobry pomysł, który można zresztą wykorzystać wielokrotnie, w stosunku do różnych osób. Co do współpracownika – raczej nie będziesz wiedzieć, czego on i jego świeżo poślubiona żona będą potrzebować (chyba, że państwo młodzi będą posiadać listę prezentów, które chcieliby dostać). Możesz zatem wręczyć mu bon zakupowy do sklepu meblowego lub ze sprzętem AGD, aby wspólnie z partnerką mogli sami kupić to, czego będą potrzebować. Jeśli zaś chodzi o ukochaną, to wspaniałym prezentem dla niej okaże się z pewnością krótki, weekendowy wypad do spa, którym pokażesz jej, że myślisz o jej potrzebach oraz o tym, że zasługuje na chwilę odpoczynku od domu i nieustannego stresu w pracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here