Manicure jest obecnie bardzo popularną metodą stylizacji paznokci. Wszystkie kobiety kochają mieć piękne paznokcie, jednak nie każda z nas ma czas i fundusze na wizyty w salonach kosmetycznych średnio raz na 3 tygodnie, bo średnio taki czas jest wystarczający, aby na naszych paznokciach był już widoczny odrost.
Kobiety zaopatrując się w zestawy do hybryd więc wykonują ten zabieg z powodzeniem w domu. Na rynku jest wiele bardzo popularnych zestawów i co nie jest bez znaczenia, koszt takiego zestawu to równa wartość około dwóch zabiegów wykonanych u kosmetyczki. W owych zestawach mamy nie tylko rzeczy do wykonania całego manicure hybrydowego, ale także potrzebne rzeczy do jego usunięcia, co zdecydowanie w razie rezygnacji z hybryd będzie pomocne.

Jak usunąć lakier hybrydowy?

Jak usunąć lakier hybrydowyHybryda jest rozpuszczalna w acetonie. Nie tak jak w przypadku żelu czy innych budujących i twardych substancji, możemy ją rozpuścić. Możemy zaopatrzyć się przede wszystkim w sreberka z przyklejonym wacikiem, który po nasączeniu go acetonem i zawinięciu w nim palca rozpuści nam hybrydę, którą ściągniemy kopytkiem.
Owe papierki możemy też wykonać samodzielnie naklejając waciki bezpyłowe, którymi przemywamy paznokcie podczas wykonywania manicure na sreberka spożywcze wykorzystywane np do pieczenia.

Jest to bardzo dobry sposób i dużo tańszy od kupna gotowych papierków

Musimy jednak pamiętać, że top dużo ciężej rozpuszcza się w acetonie, więc najlepiej go spiłować, a warstwy koloru dużo szybciej nam się rozpuszczą. Kolejnym sposobem, aby usunąć hybrydę jest użycie frezarki. Przykładamy urządzenie bardzo delikatnie do paznokcia i piłujemy cały kolor. Należy uważać, aby nie usunąć całości uszkadzając przy tym naszą naturalną płytkę. Najlepiej pozostawić na paznokciach jakieś pozostałości bazy i tym samym ochronić naszą płytkę. Jeżeli nie posiadamy frezarki to tak samo skutecznie, ale poświęcając więcej czasu możemy spiłować wszystkie warstwy pilnikiem. Tylko tak jak w przypadku frezarki, nie pozbywając się ostatniej warstwy do końca.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here