Włosy są bardzo ważnym elementem wyglądu każdego człowieka. Odpowiednia fryzura czy idealnie dobrany kolor włosów mogą znacznie poprawić wizerunek i podkreślić walory, a ukryć niedoskonałości. I o ile mężczyźni zazwyczaj nie przykładają tak dużej wagi do wyglądu czy finezji swoich fryzur, tak kobiety mają zwykle o wiele więcej do powiedzenia w tym temacie, jako że długie włosy, które posiada większość współczesnych kobiet, są o wiele bardziej wymagające pod względem zaangażowania w pielęgnację czy układanie ich na co dzień. Kilka sprawdzonych i klasycznych sposobów sprawi, że nigdy więcej nie będziesz mieć problemu z tym, jak upiąć włosy!

Jak upiąć włosy?

Jak upiąć włosy?Kucyk to propozycja dla kobiet z włosami długości co najmniej do ramion. Jest to jedna z najbardziej powszechnych i klasycznych fryzur, którą można dowolnie modyfikować w zależności od okazji, na jaką chcemy spiąć włosy tym sposobem. Jeśli ma być to bardziej formalne wyjście wymagające odrobiny elegancji, gładki kucyk na średniej wysokości głowy po uprzednim wyprostowaniu włosów z pewnością będzie prezentował się nienagannie. By ukryć gumkę spinającą włosy, wystarczy oddzielić jeden kosmyk włosów z kucyka, owinąć nim gumkę, po czym zabezpieczyć go wsuwką pasująca kolorystycznie do naszych włosów. Kucyk wówczas nabierze elegancji oraz efektownie podniesie się!

Ta propozycja sprawdzi się również w innych okolicznościach, również na co dzień, czy nawet na imprezę – wystarczy nieco natapirować włosy na czubku głowy, oraz dodać objętości włosom w kucyku. Kolejną ciekawą propozycją upięcia włosów jest warkocz – jego różne warianty, m.in. francuski, holenderski, czy opaska z warkocza wokół głowy wymaga nieco więcej umiejętności i zaangażowania, jednak ta forma spięcia włosów jest bardzo efektowna i dodaje dziewczęcego uroku i seksapilu. Końcówkę warkocza można również schować pod spód fryzury tuż nad karkiem, wówczas nabierze ona bardziej klasycznej i eleganckiej formy. Każde spięcie włosów może być urokliwe i prezentować się świetnie, wystarczy popuścić nieco wodza fantazji!

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here