Jakiś czas temu wyjeżdżaliśmy z dziewczyną na Święta Bożego narodzenia. Pogoda niezbyt ciekawa, na zmianę śnieg, deszcz, mróz, wiatr, a nawet słońce. Moja ukochana oczywiście jak zwykle na pierwszym miejscu postawiła modę. Mimo moich usilnych prób postanowiła nie zakładać czapki na głowę ponieważ, cytuję: Urwał mi się pompon… No cóż. Nic nie mogłem poradzić na taki argument.

Przeziębienie

Jak odetkać zatkane uchoDojechaliśmy na miejsce przeznaczenia, przywitaliśmy się z resztą rodziny i po suto zakrapianym wieczorze poszliśmy spać. W pokoju było bardzo gorąco (rozkręcony kaloryfer) więc moja dziewczyna otworzyła okno – które tak zostało aż do piątej nad ranem. Po obudzeniu stwierdziłem, że jest mi zimno oraz czuję charakterystyczną „kluchę” w gardle. Na szczęście na co dzień dbam o dużo ruchu, zdrową dietę i suplementację więc kilka godzin po śniadaniu czułem się już zupełnie dobrze. Nie można niestety tego samego powiedzieć o mojej ukochanej. Pierwszego dnia bolało ją gardło. Drugiego doszedł kaszel. Trzeciego musieliśmy już radzić sobie z przeziębieniem na pełną skalę. Byliśmy akurat w drodze na mazury… Jeszcze tego samego dnia Olka dostała gorączki i okropnych napadów kaszlu. Trwało to parę dni, a konkretniej całe święta. Po powrocie do domu niestety się nie skończyło. Został kaszel i zatkane ucho – poza tym czuła się dobrze.

Jak odetkać zatkane ucho?

Nie mając już pomysłów i nie chcąc faszerować wybranki mojego serca lekami zadzwoniłem do babci z pytaniem: jak odetkać zatkane ucho. Moja babcia była nie tylko doświadczoną kobietą ale też byłą pielęgniarką w jednym z warszawskich szpitali. Poza tym babcie znają się na wszystkim. Po krótkiej rozmowie przypomniała mi o tym, jak często ja cierpiałem z powodu zatkanego ucha w dzieciństwie. Szczerze mówiąc zapomniałem o tym, ponieważ mam już swoje lata, ale faktycznie kiedy o tym wspomniała wróciły bolesne wspomnienia z dzieciństwa. Babcia poleciła mi tą samą maść którą kiedyś stosowała aby mi pomóc. Z łatwością dostałem ją w aptece i po kilku dniach smarowania kobieta mojego życia wróciła do pełni zdrowia. Dzięki, babciu

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here