Co wybrać – perukę czy system uzupełnień włosów?

0
1372

Osoby, które na bieżąco śledzą zmieniające się trendy w świecie medycyny estetycznej z całą pewnością mają świadomość, iż obecnie konsumenci wybierać mogą pomiędzy systemami uzupełnień włosów oraz perukami tradycyjnymi. W głowie wielu z nich kiełkuje zapewne pytanie – który produkt wybrać? Który sprawdzi się lepiej w danej sytuacji? Dziś przyjrzymy się właśnie temu zagadnieniu!

Peruki, zarówno te syntetyczne jak i powstające na bazie włosia naturalnego okażą się strzałem w dziesiątkę jeżeli łysienie, nadmierne wypadanie lub też przerzedzanie się włosów przyjęło w naszym przypadku formę zaawansowaną, my natomiast pragniemy zwiększyć komfort codziennej egzystencji poprzez całkowicie zakrycie wszelkich obszarów przez które prześwituje skóra głowy lub też które zupełnie pozbawione są włosów w skuteczny oraz niezauważalny sposób.

Znaczna część naszych klientów w dalszym ciągu pochwalić się jednak może własnymi, nieraz bujnymi włosami, a głównym celem który im przyświeca jest poprawa ich prezencji ogólnej, zamaskowanie niedoskonałości oraz sprawienie, by uczesanie wprawiało w zachwyt zarówno rodzinę jak i znajomych…i to niezależnie od okazji. W rzeczonym przypadku o wiele lepiej sprawdzi się system uzupełnień włosów, którego akrylowa baza przytwierdzana jest bezpośrednio do skóry głowy. Do jej zewnętrznej części mocowane są przy wykorzystaniu specjalnych elastycznych węzełków pasemka włosów. Dzięki zastosowanym mikroskopijnym otworom nie występuje ryzyko odcięcia tlenu dostarczanego do cebulek włosowych, co jak można się domyśleć poskutkowałoby natychmiastowym ich osłabieniem, a następnie obumarciem, prowadząc ostatecznie do znacznego pogorszenia problemów stricte trychologicznych.

Oczywiście w naszym salonie nie wywieramy jakiejkolwiek presji na naszych konsumentów i staramy się jedynie doradzić im odpowiedni produkt bazując na przedstawionych przez nich informacjach oraz zakomunikowanych potrzebach. Pod rozwagę bierzemy również zasobność portfela każdego z naszych klientów, gdyż wiemy, że nie każdy z nich może sobie pozwolić na wykonane z najwyższej jakości włosa naturalnego peruki czy systemy uzupełnień – osoby takie mogą skorzystać z wyrobów syntetycznych, niemalże nie odstających ich wspomnianych powyżej zamienników w kwestii kunsztu wykonania, a dodatkowo dostępnych w o wiele bardziej przystępnych cenach. Zachęcamy także do odwiedzin w naszym przybytku jeżeli potrzebują Państwo specjalistycznej porady odnośnie właściwej pielęgnacji nabytego wyrobu oraz jego stylizacji, która nie tylko nada systemowi wyjątkowego wyglądu, ale także nie uszkodzi go na skutek stosowania nieodpowiednich kosmetyków czy środków konserwujących. Zatrudnieni w naszym zakładzie eksperci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, dokładając wszelkich starań, aby proces zakupu i dostosowywania wymarzonego produktu przebiegał bez najmniejszych choćby utrudnień. Niezależnie od bolączki zdrowotnej z jaką się Państwo zmagają, pozostajemy do Państwa dyspozycji!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here