Coraz większą popularnością wśród kobiet cieszą się zabiegi powiększenia pośladków. Zanim jednak kobieta zdecyduje się na tego typu zabieg wiedzieć powinna jak przebiega oraz co się z nim wiąże.

Dla kogo zabieg powiększenia pośladków?

Przede wszystkim wiedzieć trzeba, że nie każda kobieta może pozwolić sobie na powiększenie pośladków. Decydując się na taki zabieg liczyć należy się z tym, iż poprzedzony one będzie konsultacją z lekarzem i wywiadem medycznym. Jego cele jest sprawdzenie czy nie występują żadne przeciwwskazania do zabiegu. Wśród przeciwwskazań wymienić można choć cukrzycę czy problemy z tarczycą. Powiększanie pośladków z zastosowaniem implantów czy własnego tłuszczu to zabiegi operacyjne i inwazyjne. Dlatego lekarz musi być pewny, że stan zdrowia pacjentki pozwala na przeprowadzenie zabiegu. Jeśli żadne przeciwwskazania nie występują wówczas nie ma żadnych przeszkód do wykonania zabiegu. Ten polecany jest zwłaszcza tym paniom, które odczuwają kompleksy z powodu zbyt małych pośladków.

Sposoby na powiększenie pośladków

Odpowiadając na pytanie jak powiększyć pupę wyróżnić można przede wszystkim dwie metody chirurgicznej operacji powiększenia pośladków. Pierwsza z nich polega na wykorzystaniu tkanki tłuszczowej pacjentki. Tkanka tłuszczowa za pomocą liposukcji pobierana jest z innych części ciała, a następnie wstrzykiwana w pośladki. Oczywiście tkanka tłuszczowa wstrzykiwana jest tak, aby uzyskać równomierny rozkład i estetyczny wygląd. Druga metoda polega na zastosowaniu implantów. Powiększanie pośladków tą metodą polega dokładnie na wszczepieniu w pośladki silikonowych implantów. Efektem zabiegu są twarde oraz jędrne pośladki. Co ważne, wielkość oraz kształt implantów można dobrać wedle potrzeb i oczekiwań pacjentki.

Rekonwalescencja po zabiegu

Znając odpowiedź na pytanie jak powiększyć pupę wiedzieć jeszcze trzeba jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu. Operacja powiększenia pośladków często wyklucza kobietę na kilka tygodni z codziennych obowiązków. W tym czasie pacjenta często musi korzystać z leków przeciwbólowych. Ból nie jest jednak bardzo dokuczliwy. Nie można zapomnieć także o bliznach. Te znikają zwykle po kilku miesiącach po zabiegu. Ważne jest jednak, że po pewnym czasie wszelkie blizny znikają całkowicie. Kobieta może się zatem cieszyć pięknymi i jędrnymi pośladkami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here