Obecnie z udogodnień cateringu dietetycznego korzysta mnóstwo osób. Firmy cateringowe zdają sobie sprawę z ogromnego zapotrzebowania i wychodzą klientom naprzeciw z coraz to nowszymi propozycjami. Przykładem są chociażby opcje lunchowe, które bez problemu możemy spakować do plecaka i zabrać ze sobą do szkoły, a nawet do pracy. Firmy cateringowe kłaniają się również nam, klientom, jeśli chcemy wykluczyć kilka posiłków z typowej diety, która znajduje się w ich ofercie. Bo jeśli nie potrzebujemy zestawu 5 posiłków dziennie, to musimy rezygnować w ogóle z diety pudełkowej? A może warto rozglądnąć się za zdrowymi opcjami lunchowymi, które możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie?

Zestaw na cały dzień – jak to z nim naprawdę jest?

Na liście najczęściej zadawanych pytań, dotyczących cateringu dietetycznego jest to, czy aby na pewno musimy zakupić zestaw posiłków na cały dzień. Nie każdemu jest potrzebne aż 5 posiłków dziennie. Często zdarza się, że ktoś chętnie przygotowuje sobie śniadanie, czy kolacje, jednak największy kłopot ma z przekąskami oraz lunchem. Z tego właśnie powodu firmy cateringowe wprowadziły opcję, która umożliwia wykluczenie niektórych posiłków z diety typowej, znajdującej się na stałe w ofercie. Inne firmy zaś postanowiły zaproponować klientom odrębne zestawy już pomniejszone o konkretne posiłki. Ostateczny wybór, czy wybierzemy pierwszą, czy drugą opcję, zależy od nas. Warto jednak mieć na uwadze, że może się to znacznie różnić cenowo.

Tylko boxy lunchowe?

Tylko boxy lunchowe

Intrygującym rozwiązaniem, jakie zastosowały niektóre firmy cateringowe są boxy lunchowe. Są to plany dziennego żywienia, które zostały przygotowane z myślą o pracownikach biur, studentach czy wykładowcach spędzających porę lunchu poza domem. W takich przypadkach posiłki przygotowywane są raczej na zimno, bez konieczności podgrzania, gdyż często może nie być na to warunków. Opcje lunchowe często można dostać jako zestaw 2 – 3 posiłków (np.: śniadanie, obiad i podwieczorek). Zazwyczaj taki zestaw różni się cenowo od całodziennego wyżywienia, ale nie jest to duża różnica.

Odpowiedni catering – odpowiednie zestawy

Jeśli planujemy zamówienie cateringu dietetycznego, nieważne, czy z pełnym wyżywieniem, opcjami lunchowymi czy z wykluczeniem któregoś posiłku, warto najpierw skorzystać z porównywarki cateringów – dietly.pl. Ta intrygująca strona internetowa jest skarbnicą wiedzy o wszystkich cateringach dietetycznych dostępnych na terenie Polski. Wystarczy wpisać miejscowość, do której chcemy, by dowieziono dietę pudełkową oraz dopisać kilka interesujących nas parametrów, a w zamian dostaniemy ranking najlepszych firm w okolicy. Ponadto na dietly.pl możemy porównać opinie firm cateringowych i ich oferty. Dietly to gwarancja znalezienia najlepszej diety pudełkowej w optymalnej cenie – sprawdź catering dietetyczny Łódź.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here